linnen lakens 1 & 2 persoons

Vanaf 99,95

  • 7 kleuren linnen lakens
  • te gebruiken als laken, plaid, tafelkleed
  • ook heel grote maat 260×260
  • zelfde kleuren sloopjes en dekbedovertrekken
  • gratis verzenden

Verzending binnen 2 werkdagen uit eigen voorraad | Afhalen? Kom langs in onze winkel in Barneveld.

linnen lakens 1 & 2 persoons in 7 kleuren Kayori

Dit mooie doek van 100% biologische linnen wordt bij ons voor werkelijk van alles gebruikt omdat het zo’n stoere stof is en heel groot kun je hem:
op tafel leggen als tafel kleed,
als laken om onder te slapen,
linnen plaid over je dekbed heen,
maak er een tent van voor de kinderen,
en ook heel gaaf onder je matras leggen,
dan valt het linnen plaid helemaal op de grond om je bed heen, en dan je linnen dekbedovertrek erop zoals op de laatste foto ;-)

  • merk: Kayori beddengoed * plaid * sprei * laken
  • materiaal: 100% biologisch linnen plaid naturel
  • maten: 180×260 en 260×280 op voorraad
  • kleuren: wit, naturel, licht grijs, antraciet grijs en rose
  • bij dit linnen plaid is het ook leuk, bijpassende kussensloopjes in alle kleuren in de maat 60×70 en rond 55 cm.
  • kleuren: wit, naturel, licht grijs, antraciet grijs, groen en rood-bruin en baby-rose

Kayori neemt haar verantwoordelijkheid naar de aarde zeer serieus. Daarom werken zij met leveranciers die zich inzetten voor mens, milieu en omgeving. Hieraan is een aantal keurmerken verbonden zoals:

  • Oeko-Tex 100. Deze bedrijven zijn gericht op het verminderen van het chemische risico voor de menselijke gezondheid en het milieu.
  • GOTS is wereldwijd het toonaangevende keurmerk voor biologische textielproductie, waarbij strikt toegezien wordt op de juiste naleving van het totale productieproces op gebied van verwerking, productie, verpakking, etikettering, handel, sociale omstandigheden en dierenwelzijn.
  • Max Havelaar Fairtrade. Dit keurmerk garandeert dat er is ingekocht tegen een rechtvaardige prijs en onder eerlijke handelsvoorwaarden.
  • BSCI keurlabel (Business Social Compliance Initiative). Deze organisatie heeft als doel de arbeidsomstandigheden te verbeteren, waarbij te denken valt aan: het recht op het vormen van een vakbond, veilige werkomstandigheden en geen dwang- en kinderarbeid.

Kom linnen lakens 1 & 2 persoons kijken, voelen en shoppen in Barneveld of bestel nu online.

Extra informatie

maten

150×220, 180×260, 260×280

kleuren

wit, naturel, licht grijs, antraciet grijs, zacht rose, donker rood, olijf groen

Merk

Kayori

Kayori biologisch beddengoed

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Andere suggesties…