hoeslaken percal katoen zand
Om lekker te kunnen slapen, is dit hoeslaken percal katoen zand gemaakt van zacht katoen. Deze stof ademt, neemt vocht gemakkelijk op. Altijd lekker slapen op dit mooie hoeslaken van 100% katoen met rondom elastiek zodat het strak zal aan aansluiten om je matras maar ook om je topper. Deze hoeslakens hebben een hoek van 35 cm hoog, hierdoor kun je het ook goed om een matras voor boxspringbedden en waterbedden gebruiken.
Town & Country is verdeeld in twee collecties, een landelijke en een sportieve lijn. De Verenigde Staten van Amerika zijn voor beide collecties een bron van inspiratie geweest.
De landelijke dekbedsets bestaan veelal percal katoen dekbedovertreksets met een luxe broderie afwerking. Daarnaast zijn er diverse nekrollen verkrijgbaar, luxe lakensets en sierslopen. Deze complete presentatie geeft de brocante slaapkamer een warm en luxe gevoel.
Daarnaast heeft Town en Country ook garengeverfde en garment Dyed stoffen toegepast voor stoere overtrekken met een vintage look, deze zijn onderling goed te combineren zijn met onder andere bijpassende plaids en losse kussensloopjes. Veel van deze overtrekken zijn afgewerkt met luxe details.
4 kleuren: wit, ecru, zand en antraciet grijs. In de winkel in Barneveld hebben we meer keuze in kleuren in maten van de merken Kayori, Damai en Cinderella
levertijd: 1 a 2 werkdagen
kwaliteit: 100% katoen percal, 200 count zeer dicht geweven, rondom elastiek, matrassen tot 25 cm, wassen op 60 graden.
Volg ons ook op instagram voor de leukste tips en ideeën
Extra informatie
maat | 80×200, 90×200, 90×220, 140×200, 160×200, 160×220, 180×200, 180×220, 200×220 |
---|---|
Materiaal stof |
1 beoordeling voor hoeslaken percal katoen zand
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Vera Nauwelaerts (geverifieerde eigenaar) –
moet nog gebruikt worden